Bestuur :

Voorzitter :             Alain De Cré                 info@natuurpuntmerchtem.be

Ere-voorzitster :      Barbara Beeckman        lecharmois@skynet.be

Secretaris :             Ivan Vanhaecht              ivan.vanhaecht@skynet.be

Penningmeester :     Johan Willocx                johanwillocx@telenet.be

Andere bestuursleden :
Benny Buys :              buys.benny@telenet.be
Frans De Block :        deblock.frans@gmail.com

Jan Jacobs                 jan.leona@telenet.be

Marc De Roy :
          mmderoy.heyvaert@scarlet.be
Jean-Pierre Franchoo jean-pierre.franchoo@telenet.be
        
Taakverdeling :
Aankoop natuurgebieden : Frans De Block
Centralisatie foto's : Ivan Vanhaecht
Communicatie met de gemeente :   Alain De Cré - Ivan Vanhaecht
Conservator Paddebroeken : Johan De Pauw johan.dpw@gmail.com
Drank tijdens acties : Walter Begyn  walterbegyn@gmail.com
Foto's nemen bij acties : Ivan Vanhaecht  &  Jean-Pierre Franchoo 
jean-pierre.franchoo@telenet.be
Gecoro / verkeerscommissie : Frans De Block  &   Benny Buys
GNOP :     Alain De Cré  ; Ivan Vanhaecht
Heemkring / Cultuur /opzoekingen historie : Roger De Smedt  congo_brussegem@hotmail.com
Inventarisatie zwaluwen :  René De Boom    R.A.DeBoom@pandora.be  & Alain De Cré
Kerkuilenwerkgroep / Steenuil, Bosuil, Torenvalk : Michel De Keersmaecker michel.keers@hotmail.com,
Roger Vanderslagmolen  rogervanderslagmolen@live.be , François De Sutter   josee.van.den.bossche@telenet.be
Werner Verbruggen,   Alain De Cré,    Paul Westen  paulwesten@telenet.be 
Kontaktname pers :     Alain De Cré  -  Ivan Vanhaecht
Ledenbestand /bestand emailadressen / etikketen voor verzending brieven : Johan Willocx
Materiaalbeheerder voor sluikstorten : Jan Jacobs jan.leona@telenet.be
Milieuraad  :  Ivan Vanhaecht
Organisator uitstappen
: Jaak Van Der Perre  jaak@lingerie-valentijn.be  &   Benny Buys
Poelen / inventarisatie / beheer / aanleg
: Werner Verbruggen wverbruggen@telenet.be
Schrijnwerker / maker van al onze steenuil-,kerkuil- en torenvalkkasten / kettingslijper
:
Roger Vanderslagmolen  rogervanderslagmolen@live.be
Soepman
: Werner Verbruggen
Verzamelen krantenartikels
: Jan Jacobs
Wisselwerking met Velt : Marc De Roy
Wisselwerking met de Hyla-werkgroep : Willockx Hugo  willocx.hugo@skynet.be

Personen waar we kunnen op rekenen :
Abbeloos Pol   namade@skynet.be   ,                   Albrecht Vanessa  albrecht.vanessa@gmail.com    ,  
Bogemans Nico   nico.bogemans@skynet.be    , De Bondt Jos & Lut  jos.debondt@skynet.be ,
De Cré Sylvie www.pedicuresylvie,  
De Swert/Van Gucht Hilde & Robert  robbedeswert@skynet.be ,
Fagot Geert   geertfagot@telenet.be   , Keirens Yvonne  yvonnekeirens@skynet.be  ,
Lefebvre Martine,  Lybaert Christiane ,  Renaat Moyson      renaat.moyson@pandora.be          
Sarens Jurgen   sarens.bvba@telenet.be  , De Rouck Stephan derouck.s@telenet.be
Van Humbeeck Marc  marcvhumbeeck14@hotmail.com ,
Van Roy Christophe, 

 
Zoals u kan zien, kunnen we op heel wat medewerkers rekenen, en waarschijnlijk hebben we nog mensen
vergeten die ons reeds zijn komen meehelpen.  Waarvoor onze excuses.

Vind je onze acties tof, en heb je zin om ons een handje toe te steken?
Je mag steeds langskomen op onze acties.
Je zal zien het gaat er heel gemoedelijk aan toe. Het is een toffe groep! En er wordt telkens iets moois gerealiseerd.